Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 112 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (60% явки) 1 Так 0 Ні 3 Утрималися 8 Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Фурсін Одеська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Москаленко Київська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (77% явки) 2 Так 0 Ні 4 Утрималися 11 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Андрій Шипко Дніпропетровська область Утрималися
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 1 Так 5 Ні 8 Утрималися 17 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Денисенко Харківська область Утрималися
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (84% явки) 63 Так 8 Ні 12 Утрималися 37 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Іван Мельничук Вінницька область Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ревега Житомирська область Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Ігор Артюшенко Запорізька область Ні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Лаврик Сумська область Ні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Андрієвський м. Київ Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Насалик Івано-Франківська область Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Юрик Тернопільська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 0 Так 3 Ні 5 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 59 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Медуниця Сумська область Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Река Полтавська область Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (85% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (65% явки) 1 Так 2 Ні 2 Утрималися 23 Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (62% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 151 Так 18 Ні 34 Утрималися 125 Не голосували