Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 94 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (32% явки) 1 Так 1 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Ні
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (29% явки) 0 Так 1 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Ні
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (61% явки) 25 Так 0 Ні 6 Утрималися 6 Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Герега Хмельницька область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Утрималися
Вадим Кривохатько Запорізька область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борислав Береза м. Київ Так
Андрій Білецький м. Київ Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Євгеній Мураєв Харківська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Яків Безбах Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (45% явки) 17 Так 9 Ні 22 Утрималися 13 Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Гудзенко Київська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Юрик Тернопільська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Володимир Ар'єв м. Київ Ні
Ігор Артюшенко Запорізька область Ні
Олег Барна Тернопільська область Ні
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Єфімов Донецька область Ні
Іван Рибак Чернівецька область Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Ні
Василь Яніцький Рівненська область Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Демчак Вінницька область Відсутні
Олександр Дехтярчук Рівненська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Домбровський Вінницька область Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Іщейкін Полтавська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Козир Миколаївська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Микола Лаврик Сумська область Відсутні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Юрій Македон Вінницька область Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мацола Хмельницька область Відсутні
Сергій Мельник Хмельницька область Відсутні
Володимир Мельниченко Хмельницька область Відсутні
Іван Мельничук Вінницька область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Порошенко Вінницька область Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Олександр Співаковський Херсонська область Відсутні
Григорій Тіміш Чернівецька область Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (85% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (71% явки) 7 Так 6 Ні 27 Утрималися 17 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Максим Бурбак Чернівецька область Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Кришин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Гаврилюк Київська область Ні
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (80% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (82% явки) 25 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Дмитро Добкін Харківська область Так
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юхим Звягільський Донецька область Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (76% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (60% явки) 127 Так 17 Ні 57 Утрималися 52 Не голосували