Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 98 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (61% явки) 26 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Олег Петренко Черкаська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (80% явки) 66 Так 0 Ні 2 Утрималися 40 Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Павло Різаненко Київська область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Вінник Херсонська область Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (75% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 53 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (68% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (85% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 229 Так 0 Ні 3 Утрималися 101 Не голосували