Багато людей використовують Вони голосують для тебе 8 для досліджень парламентської діяльності, щоб зрозуміти, як працює парламент, як приймаються рішення. Ми хочемо зробити так, що кожен міг поширювати інформацію про парламентську діяльність, таким чином “розкодовуючи” парламентську мову і описуючи те, за що голосували депутати.

Коли система підвантажує нове голосування, вона викладає назву законопроекту, яким він є на сайті Верховної Ради України. Назва буває дуже складна і незрозуміла, а тому голосування потребую пояснення, про що власне був законопроект.

Вони голосують для тебе 8  дозволяє кожному писати Описи для голосувань. Ми надаємо корисні посилання на тексти законопроектів, електронні протоколи, поради, щоб тобі було легше зорієнтуватись як і про що писати. Відгуки на ці поради також вітаються.

Голосування можуть бути підв'язані під вже створені Політики чи тобі потрібно створити нову політику для цього голосування (якщо воно важливе і відповідає вимогам до формування Політики).

Опис до голосування має відповідати на запитання: Що означає голосування? За що проголосували депутати?

Включай до опису посилання на документи, статті, які важливі для розуміння голосування.

Використовуй незаангажовану, безпристрасну до будь-якої політичної сили мову.

Пиши коротко. Лаконічність — королева інтернету.

Стилістичний порадник Вони голосують для тебе 8 допоможе тобі писати описи для політик та голосувань.