Опис

Редагувати

У пояснювальній записці вказано, що законопроект підготовлено з метою спрямування перевиконання дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на вирішення найнагальніших проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави, соціально-економічних та інших нагальних питань.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 99 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (76% явки) 1 Так 0 Ні 2 Утрималися 10 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Олександр Фельдман Харківська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Група "Партія "Відродження" (96% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Позафракційні (59% явки) 15 Так 4 Ні 2 Утрималися 9 Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Дмитро Добродомов Львівська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 71 Так 4 Ні 9 Утрималися 40 Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Петренко Черкаська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Барна Тернопільська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Жолобецький Миколаївська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (80% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (84% явки) 62 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Дзюблик Житомирська область Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (69% явки) 0 Так 6 Ні 8 Утрималися 4 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (70% явки) 0 Так 7 Ні 0 Утрималися 23 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Сажко Донецька область Ні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 18 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 204 Так 21 Ні 23 Утрималися 95 Не голосували