Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
88% Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Ірина Подоляк Львівська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
85% Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
85% Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Тарас Пастух Тернопільська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Іван Вінник Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Володимир Арешонков Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Павло Дзюблик Житомирська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Микола Федорук Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Ігор Гузь Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Анна Романова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Олег Кришин Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
82% Олег Медуниця Сумська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Тарас Юрик Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
82% Олександр Лівік Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
82% Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
82% Максим Бурбак Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Віктор Романюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Позафракційні
81% Микола Фролов Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
81% Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
81% Іван Куліченко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Сергій Мельник Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Олександр Ревега Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Роберт Горват Закарпатська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Михайло Бондар Львівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
81% Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Михайло Довбенко Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Ігор Артюшенко Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Іван Мельничук Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Іван Спориш Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
80% Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
80% Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
80% Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Позафракційні
80% Олександр Третьяков м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Ярослав Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Сергій Хлань Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Віктор Король обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Руслан Демчак Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Володимир Мельниченко Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олександр Дехтярчук Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Олександр Сугоняко Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Костянтин Іщейкін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
80% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Павло Різаненко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олександр Кодола Чернігівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Григорій Тіміш Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олег Недава Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Юрій Македон Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Максим Курячий Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
79% Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Позафракційні
79% Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Позафракційні
79% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
79% Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Роман Мацола Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олександр Кірш Харківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Юрій Вознюк Рівненська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Михайло Гаврилюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Олександр Співаковський Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
79% Андрій Река Полтавська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Микола Лаврик Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Андрій Шинькович Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Микола Люшняк Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Олексій Порошенко Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Юрій Соловей Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
78% Іван Рибак Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Анатолій Євлахов Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ігор Лапін Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Сергій Євтушок Рівненська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
78% Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
78% Оксана Юринець Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
78% Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Василь Яніцький Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Богдан Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Олександр Жолобецький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
77% Дмитро Андрієвський м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Анатолій Дирів Івано-Франківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
77% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
77% Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Віталій Сташук м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Петро Юрчишин Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Борис Козир Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Микола Кучер Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Костянтин Яриніч Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Дмитро Лубінець Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
77% Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Андрій Кіт Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Олександр Домбровський Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Андрій Вадатурський Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Олег Дмитренко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
76% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
76% Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
76% Євген Рибчинський м. Київ Група "Воля народу"
76% Сергій Валентиров Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Леонід Ємець м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Андрій Іллєнко м. Київ Позафракційні
76% Олександр Урбанський Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Владислав Бухарєв Сумська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
75% Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Аркадій Корнацький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
75% Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Віталій Курило Луганська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олег Барна Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Володимир Парасюк Львівська область Позафракційні
75% Віталій Гудзенко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Левченко м. Київ Позафракційні
74% Петро Сабашук Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Володимир Ар'єв м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
74% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
74% Олег Мусій Львівська область Позафракційні
74% Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
74% Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Дмитро Добродомов Львівська область Позафракційні
74% Богдан Матківський Львівська область Позафракційні
74% Олександр Марченко Київська область Позафракційні
74% Костянтин Усов Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
73% Валерій Давиденко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Віктор Остапчук Харківська область Група "Партія "Відродження"
73% Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
73% Олег Осуховський Рівненська область Позафракційні
73% Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
73% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
72% Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Андрій Лопушанський Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Валентин Дідич Дніпропетровська область Позафракційні
72% Михайло Головко Тернопільська область Позафракційні
72% Борислав Береза м. Київ Позафракційні
72% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
72% Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
71% Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Віктор Чумак м. Київ Позафракційні
71% Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Федір Негой Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Максим Єфімов Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Руслан Сольвар Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
71% Сергій Березенко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Сергій Каплін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Сергій Рудик Черкаська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Василь Гуляєв Одеська область Група "Партія "Відродження"
70% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
70% Сергій Лабазюк Хмельницька область Група "Воля народу"
69% Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Геннадій Чекіта Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Володимир Бандуров Запорізька область Група "Воля народу"
69% Вячеслав Константіновський м. Київ Позафракційні
69% Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
69% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
69% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
68% Ярослав Москаленко Київська область Група "Воля народу"
68% Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
68% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Олег Кулініч Полтавська область Група "Партія "Відродження"
67% Ігор Молоток Сумська область Група "Воля народу"
67% Олександр Дубінін Дніпропетровська область Позафракційні
67% Олександр Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
67% Антон Кіссе Одеська область Група "Партія "Відродження"
67% Дмитро Голубов Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Василь Петьовка Закарпатська область Група "Воля народу"
66% Іван Балога Закарпатська область Позафракційні
66% Тарас Батенко Львівська область Позафракційні
66% Юрій Одарченко Херсонська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
66% Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Олександр Герега Хмельницька область Позафракційні
66% Сергій Мартиняк Волинська область Група "Воля народу"
66% Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
65% Андрій Денисенко Дніпропетровська область Позафракційні
65% Ірина Констанкевич Волинська область Позафракційні
65% Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
65% Олександр Пономарьов Запорізька область Група "Воля народу"
65% Руслан Богдан Полтавська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
64% Артем Ільюк Миколаївська область Група "Партія "Відродження"
64% Віктор Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
64% Степан Івахів Волинська область Група "Воля народу"
64% Віктор Балога Закарпатська область Позафракційні
64% Віталій Купрій Дніпропетровська область Позафракційні
63% Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
63% Михайло Поплавський Кіровоградська область Група "Воля народу"
62% Олесь Довгий Кіровоградська область Група "Воля народу"
62% Антон Яценко Черкаська область Група "Партія "Відродження"
62% Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
62% Олег Петренко Черкаська область Позафракційні
62% Юрій Бублик Полтавська область Позафракційні
61% Олександр Біловол Харківська область Група "Партія "Відродження"
61% Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
61% Сергій Тарута Донецька область Позафракційні
60% Анатолій Денисенко Харківська область Позафракційні
60% Сергій Шахов Луганська область Група "Воля народу"
60% Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Анатолій Гіршфельд Харківська область Група "Воля народу"
59% Андрій Шипко Дніпропетровська область Група "Партія "Відродження"
59% Сергій Міщенко Київська область Позафракційні
58% Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Віктор Бондар Хмельницька область Група "Партія "Відродження"
58% Віталій Барвіненко Одеська область Група "Партія "Відродження"
58% Іван Фурсін Одеська область Група "Воля народу"
58% Андрій Гальченко Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Павло Балога Закарпатська область Позафракційні
57% Сергій Сажко Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Костянтин Павлов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Володимир Кацуба Харківська область Група "Партія "Відродження"
56% Володимир Зубик Черкаська область Група "Партія "Відродження"
56% Борислав Розенблат Житомирська область Позафракційні
56% Владислав Голуб Черкаська область Позафракційні
56% Яків Безбах Дніпропетровська область Позафракційні
56% Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Позафракційні
56% Віталій Хомутиннік Харківська область Група "Партія "Відродження"
56% Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
56% Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
56% Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
55% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Позафракційні
55% Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
55% Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
55% Михайло Ланьо Закарпатська область Група "Партія "Відродження"
55% Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Геннадій Бобов Черкаська область Група "Партія "Відродження"
55% Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
55% Віктор Развадовський Житомирська область Група "Партія "Відродження"
55% Едуард Матвійчук Одеська область Позафракційні
55% Юрій Шаповалов Полтавська область Група "Партія "Відродження"
54% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Юрій Солод Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Артур Мартовицький Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Олександр Пресман Одеська область Група "Партія "Відродження"
54% Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
54% Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Євген Балицький Запорізька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Олександр Супруненко м. Київ Група "Воля народу"
53% Дмитро Шенцев Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Дмитро Святаш Харківська область Група "Партія "Відродження"
53% Леонід Клімов Одеська область Група "Партія "Відродження"
53% Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Олександр Фельдман Харківська область Група "Воля народу"
53% Володимир Литвин Житомирська область Позафракційні
53% Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Валентин Ничипоренко Черкаська область Позафракційні
53% Андрій Білецький м. Київ Позафракційні
53% Дмитро Добкін Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Євгеній Гєллєр Донецька область Група "Партія "Відродження"
53% Ігор Шкіря Донецька область Група "Партія "Відродження"
52% Дмитро Ярош Дніпропетровська область Позафракційні
52% Костянтин Жеваго Полтавська область Позафракційні
52% Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Група "Воля народу"
52% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Максим Микитась Чернігівська область Група "Воля народу"
52% Станіслав Березкін Кіровоградська область Група "Воля народу"
52% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
52% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Валерій Писаренко Харківська область Група "Партія "Відродження"
51% Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Володимир Мисик Харківська область Група "Партія "Відродження"
51% Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Позафракційні
51% Юхим Звягільський Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
51% Вадим Кривохатько Запорізька область Позафракційні
51% Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
51% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Сергій Ківалов Одеська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Іван Савка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
51% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Денис Омельянович Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Сергій Матвієнков Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Сергій Клюєв Донецька область Позафракційні
50% Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Юлій Іоффе Луганська область Позафракційні
50% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Євген Бакулін Луганська область Позафракційні
50% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Євгеній Мураєв Харківська область Позафракційні
50% Олександр Онищенко Київська область Позафракційні
49% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Позафракційні
49% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
49% Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
48% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання