Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
82% Іван Куліченко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Михайло Бондар Львівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Іван Савка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
80% Іван Спориш Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
79% Сергій Мельник Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Оксана Юринець Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
78% Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
78% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Позафракційні
78% Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Позафракційні
78% Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Михайло Гаврилюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
77% Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Максим Бурбак Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Володимир Мельниченко Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Олександр Дехтярчук Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Павло Різаненко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
76% Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Олександр Співаковський Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Роман Мацола Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Ігор Артюшенко Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Микола Федорук Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Максим Курячий Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Володимир Арешонков Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олександр Домбровський Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Микола Кучер Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Андрій Вадатурський Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олександр Ревега Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Олександр Кірш Харківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Тарас Пастух Тернопільська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Андрій Река Полтавська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Олександр Кодола Чернігівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
75% Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Соловей Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Ігор Гузь Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
74% Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
74% Григорій Тіміш Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Віталій Курило Луганська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Ігор Лапін Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Тарас Юрик Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Костянтин Яриніч Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
74% Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
74% Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Петро Юрчишин Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
73% Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
73% Валентин Дідич Дніпропетровська область Позафракційні
73% Ярослав Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Руслан Сольвар Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Дмитро Андрієвський м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
73% Владислав Голуб Черкаська область Позафракційні
73% Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
73% Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
73% Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Іван Мельничук Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Позафракційні
72% Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Микола Люшняк Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Юрій Вознюк Рівненська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Анатолій Дирів Івано-Франківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
72% Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Позафракційні
72% Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Богдан Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
72% Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Олег Барна Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Андрій Шинькович Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Павло Дзюблик Житомирська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Василь Яніцький Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
72% Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
72% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
72% Борислав Береза м. Київ Позафракційні
72% Олег Медуниця Сумська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
72% Олег Мусій Львівська область Позафракційні
72% Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
72% Віталій Сташук м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Сергій Євтушок Рівненська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
71% Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
71% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Олексій Порошенко Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Ірина Подоляк Львівська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
71% Микола Лаврик Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Костянтин Іщейкін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Позафракційні
71% Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
71% Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Позафракційні
71% Володимир Ар'єв м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Дмитро Лубінець Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Михайло Довбенко Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Богдан Матківський Львівська область Позафракційні
71% Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
70% Олег Дмитренко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
70% Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Ірина Констанкевич Волинська область Позафракційні
70% Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
70% Олександр Дубінін Дніпропетровська область Позафракційні
70% Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Леонід Ємець м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
70% Дмитро Добродомов Львівська область Позафракційні
70% Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
69% Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
69% Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
69% Руслан Демчак Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Іван Рибак Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Анна Романова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
69% Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Віктор Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
69% Олександр Герега Хмельницька область Позафракційні
69% Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
69% Борис Козир Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Борислав Розенблат Житомирська область Позафракційні
69% Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Позафракційні
69% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
69% Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Віктор Романюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Олег Петренко Черкаська область Позафракційні
68% Валерій Давиденко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Роберт Горват Закарпатська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
68% Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Олег Кулініч Полтавська область Група "Партія "Відродження"
68% Юрій Бублик Полтавська область Позафракційні
68% Олександр Сугоняко Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
68% Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
68% Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Олександр Жолобецький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Сергій Березенко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
68% Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
68% Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
67% Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Андрій Іллєнко м. Київ Позафракційні
67% Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Олег Осуховський Рівненська область Позафракційні
67% Геннадій Чекіта Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
67% Юрій Шаповалов Полтавська область Група "Партія "Відродження"
67% Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Федір Негой Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Андрій Лопушанський Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
67% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
67% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
67% Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Віктор Чумак м. Київ Позафракційні
66% Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
66% Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
66% Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
66% Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Олександр Урбанський Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
66% Анатолій Євлахов Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Тарас Батенко Львівська область Позафракційні
66% Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
65% Олександр Марченко Київська область Позафракційні
65% Василь Гуляєв Одеська область Група "Партія "Відродження"
65% Євген Рибчинський м. Київ Група "Воля народу"
65% Віктор Развадовський Житомирська область Група "Партія "Відродження"
65% Микола Фролов Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Сергій Валентиров Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
65% Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
65% Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
65% Олександр Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
65% Василь Петьовка Закарпатська область Група "Воля народу"
65% Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Юрій Македон Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Андрій Кіт Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Віталій Гудзенко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
64% Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
64% Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
64% Віктор Остапчук Харківська область Група "Партія "Відродження"
64% Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
64% Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
64% Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
63% Володимир Парасюк Львівська область Позафракційні
63% Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Юрій Левченко м. Київ Позафракційні
63% Віктор Балога Закарпатська область Позафракційні
63% Сергій Рудик Черкаська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Сергій Хлань Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Андрій Денисенко Дніпропетровська область Позафракційні
63% Олександр Третьяков м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
63% Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
63% Сергій Шахов Луганська область Група "Воля народу"
62% Ярослав Москаленко Київська область Група "Воля народу"
62% Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
62% Сергій Каплін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
62% Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
62% Сергій Міщенко Київська область Позафракційні
62% Антон Яценко Черкаська область Група "Партія "Відродження"
62% Антон Кіссе Одеська область Група "Партія "Відродження"
61% Олександр Пономарьов Запорізька область Група "Воля народу"
61% Олександр Супруненко м. Київ Група "Воля народу"
61% Володимир Литвин Житомирська область Позафракційні
60% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
60% Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
60% Олег Кришин Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
60% Артем Ільюк Миколаївська область Група "Партія "Відродження"
60% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
60% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
60% Олександр Лівік Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
60% Андрій Шипко Дніпропетровська область Група "Партія "Відродження"
60% Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
60% Владислав Бухарєв Сумська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
60% Олександр Біловол Харківська область Група "Партія "Відродження"
59% Сергій Лабазюк Хмельницька область Група "Воля народу"
59% Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
59% Дмитро Голубов Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
59% Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
59% Іван Вінник Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
59% Іван Балога Закарпатська область Позафракційні
59% Віталій Барвіненко Одеська область Група "Партія "Відродження"
58% Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
58% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
58% Андрій Білецький м. Київ Позафракційні
58% Юрій Одарченко Херсонська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
58% Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
58% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
58% Михайло Головко Тернопільська область Позафракційні
57% Сергій Мартиняк Волинська область Група "Воля народу"
57% Максим Єфімов Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
57% Павло Балога Закарпатська область Позафракційні
57% Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
57% Ігор Молоток Сумська область Група "Воля народу"
57% Володимир Бандуров Запорізька область Група "Воля народу"
57% Віктор Король обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
57% Степан Івахів Волинська область Група "Воля народу"
57% Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Сергій Сажко Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
56% Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
56% Олесь Довгий Кіровоградська область Група "Воля народу"
56% Сергій Тарута Донецька область Позафракційні
56% Костянтин Павлов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Олег Недава Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
56% Михайло Поплавський Кіровоградська область Група "Воля народу"
56% Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Віктор Бондар Хмельницька область Група "Партія "Відродження"
56% Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
56% Костянтин Усов Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
56% Валентин Ничипоренко Черкаська область Позафракційні
55% Євген Балицький Запорізька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
55% Максим Микитась Чернігівська область Група "Воля народу"
55% Сергій Ківалов Одеська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Артур Мартовицький Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Андрій Гальченко Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Юлій Іоффе Луганська область Позафракційні
55% Руслан Богдан Полтавська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
55% Михайло Ланьо Закарпатська область Група "Партія "Відродження"
54% Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Вадим Кривохатько Запорізька область Позафракційні
54% Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Аркадій Корнацький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
54% Яків Безбах Дніпропетровська область Позафракційні
54% Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
54% Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
54% Євгеній Гєллєр Донецька область Група "Партія "Відродження"
54% Володимир Зубик Черкаська область Група "Партія "Відродження"
54% Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Леонід Клімов Одеська область Група "Партія "Відродження"
53% Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
53% Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
53% Іван Фурсін Одеська область Група "Воля народу"
53% Анатолій Гіршфельд Харківська область Група "Воля народу"
53% Олександр Фельдман Харківська область Група "Воля народу"
53% Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
53% Олександр Пресман Одеська область Група "Партія "Відродження"
53% Валерій Писаренко Харківська область Група "Партія "Відродження"
53% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Станіслав Березкін Кіровоградська область Група "Воля народу"
53% Юхим Звягільський Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Віталій Хомутиннік Харківська область Група "Партія "Відродження"
52% Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
52% Геннадій Бобов Черкаська область Група "Партія "Відродження"
52% Володимир Кацуба Харківська область Група "Партія "Відродження"
52% Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Анатолій Денисенко Харківська область Позафракційні
52% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Петро Сабашук Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
51% Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
51% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
51% Дмитро Шенцев Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
51% Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
51% Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
51% Віталій Купрій Дніпропетровська область Позафракційні
51% Едуард Матвійчук Одеська область Позафракційні
51% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Група "Воля народу"
51% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Володимир Мисик Харківська область Група "Партія "Відродження"
51% Дмитро Ярош Дніпропетровська область Позафракційні
51% Дмитро Святаш Харківська область Група "Партія "Відродження"
51% Ігор Шкіря Донецька область Група "Партія "Відродження"
51% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Дмитро Добкін Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Костянтин Жеваго Полтавська область Позафракційні
50% Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Юрій Солод Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
50% Євген Бакулін Луганська область Позафракційні
50% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Сергій Клюєв Донецька область Позафракційні
50% Вячеслав Константіновський м. Київ Позафракційні
50% Олександр Онищенко Київська область Позафракційні
50% Євгеній Мураєв Харківська область Позафракційні
50% Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Денис Омельянович Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Позафракційні
49% Сергій Матвієнков Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
49% Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
48% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
46% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання