Опис

Редагувати

Голосування передбачає надання згоди на затримання народного депутата України Мельничука Сергія Петровича

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 65 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (41% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Група "Воля народу" (42% явки) 0 Так 6 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Ні
Степан Івахів Волинська область Ні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Ні
Володимир Литвин Житомирська область Ні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Молоток Сумська область Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Ярослав Москаленко Київська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (39% явки) 5 Так 0 Ні 11 Утрималися 1 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Денисенко Харківська область Утрималися
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (90% явки) 17 Так 10 Ні 99 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Андрієвський м. Київ Утрималися
Ігор Артюшенко Запорізька область Утрималися
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Валентиров Запорізька область Утрималися
Іван Вінник Херсонська область Утрималися
Юрій Гарбуз Луганська область Утрималися
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Гордєєв Херсонська область Утрималися
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Руслан Демчак Вінницька область Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Домбровський Вінницька область Утрималися
Богдан Дубневич Львівська область Утрималися
Анатолій Євлахов Чернігівська область Утрималися
Олександр Жолобецький Миколаївська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Іщейкін Полтавська область Утрималися
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Козир Миколаївська область Утрималися
Аркадій Корнацький Миколаївська область Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Утрималися
Іван Куліченко Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Курило Луганська область Утрималися
Максим Курячий Дніпропетровська область Утрималися
Тарас Кутовий Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Лаврик Сумська область Утрималися
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лівік Миколаївська область Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Македон Вінницька область Утрималися
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Мельник Хмельницька область Утрималися
Володимир Мельниченко Хмельницька область Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Насалик Івано-Франківська область Утрималися
Олег Недава Донецька область Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ревега Житомирська область Утрималися
Іван Рибак Чернівецька область Утрималися
Євген Рибчинський м. Київ Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Олександр Сугоняко Сумська область Утрималися
Григорій Тіміш Чернівецька область Утрималися
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Третьяков м. Київ Утрималися
Олександр Урбанський Одеська область Утрималися
Костянтин Усов Дніпропетровська область Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Фролов Запорізька область Утрималися
Сергій Хлань Херсонська область Утрималися
Геннадій Чекіта Одеська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Андрій Шинькович Хмельницька область Утрималися
Тарас Юрик Тернопільська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Батенко Львівська область Ні
Ярослав Дубневич Львівська область Ні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Борислав Розенблат Житомирська область Ні
Іван Спориш Вінницька область Ні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Ні
Василь Яніцький Рівненська область Ні
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 0 Так 1 Ні 13 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (94% явки) 0 Так 8 Ні 67 Утрималися 2 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бурбак Чернівецька область Утрималися
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Вознюк Рівненська область Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Дзюблик Житомирська область Утрималися
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Ємець м. Київ Утрималися
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кірш Харківська область Утрималися
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кодола Чернігівська область Утрималися
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Кришин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Утрималися
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Медуниця Сумська область Утрималися
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Сташук м. Київ Утрималися
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Федорук Чернівецька область Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Константіновський м. Київ Ні
Ігор Лапін Волинська область Ні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Ні
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (87% явки) 8 Так 0 Ні 18 Утрималися 1 Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (38% явки) 2 Так 0 Ні 2 Утрималися 12 Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 0 Так 1 Ні 18 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Ні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 32 Так 26 Ні 229 Утрималися 30 Не голосували