Опис

Редагувати

Законопроектом пропонується визначити виключний перелік устаткування, обладнання та комплектуючих до них, матеріалів, які не є підакцизними товарами та ввозяться ініціаторами створення та керуючими компаніями індустріальних парків без сплати митних платежів для облаштування таких індустріальних парків, а також виключний перелік устаткування, обладнання та комплектуючих до них, які не є підакцизними товарами та ввозяться учасниками індустріальних парків без сплати митних платежів для здійснення господарської діяльності у межах індустріальних парків.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 78 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (79% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (74% явки) 4 Так 0 Ні 1 Утрималися 12 Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Олександр Біловол Харківська область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 8 Так 4 Ні 11 Утрималися 7 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Віталій Купрій Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Борислав Береза м. Київ Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добродомов Львівська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олег Мусій Львівська область Відсутні
Олег Осуховський Рівненська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 93 Так 3 Ні 12 Утрималися 17 Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Хлань Херсонська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Недава Донецька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Ні
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Сугоняко Сумська область Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (67% явки) 0 Так 14 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Одарченко Херсонська область Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 61 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (77% явки) 3 Так 2 Ні 15 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (86% явки) 32 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добкін Харківська область Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 231 Так 23 Ні 39 Утрималися 53 Не голосували