Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
97% Іван Спориш Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Володимир Мельниченко Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олександр Дехтярчук Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Михайло Бондар Львівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Григорій Тіміш Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Ігор Артюшенко Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олександр Співаковський Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Сергій Мельник Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Костянтин Іщейкін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Роман Мацола Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Микола Люшняк Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Андрій Шинькович Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Микола Лаврик Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Михайло Гаврилюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Петро Юрчишин Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Дмитро Андрієвський м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Олександр Кірш Харківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Олексій Порошенко Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Василь Яніцький Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Микола Кучер Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Юрій Соловей Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Борис Козир Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Андрій Река Полтавська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Віталій Сташук м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Анатолій Дирів Івано-Франківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Олег Дмитренко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Павло Різаненко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Іван Мельничук Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Юрій Вознюк Рівненська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Домбровський Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Ігор Лапін Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Михайло Довбенко Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Кодола Чернігівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Дмитро Лубінець Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Сергій Валентиров Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Ревега Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Віталій Курило Луганська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Андрій Вадатурський Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Урбанський Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Віталій Гудзенко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Володимир Арешонков Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Микола Фролов Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Юрій Македон Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Руслан Демчак Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Іван Куліченко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Оксана Юринець Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Валерій Давиденко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
92% Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
92% Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Тарас Юрик Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Сергій Березенко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Ярослав Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
92% Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
92% Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Роберт Горват Закарпатська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Максим Бурбак Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Руслан Сольвар Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
91% Микола Федорук Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Богдан Матківський Львівська область Позафракційні
91% Максим Курячий Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Іван Савка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Анатолій Євлахов Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Іван Рибак Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олег Барна Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Богдан Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Олег Медуниця Сумська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
90% Сергій Євтушок Рівненська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
90% Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Олег Мусій Львівська область Позафракційні
90% Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Ігор Гузь Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Олександр Жолобецький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Павло Дзюблик Житомирська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
90% Василь Петьовка Закарпатська область Група "Воля народу"
90% Геннадій Чекіта Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Максим Єфімов Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Позафракційні
89% Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
89% Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
89% Леонід Ємець м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Олександр Сугоняко Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Андрій Кіт Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Олександр Лівік Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Дмитро Добродомов Львівська область Позафракційні
89% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Сергій Хлань Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
89% Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Позафракційні
88% Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
88% Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Костянтин Яриніч Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Анна Романова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
88% Володимир Ар'єв м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Віктор Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
88% Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Позафракційні
87% Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
87% Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Ірина Констанкевич Волинська область Позафракційні
87% Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
87% Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Олександр Третьяков м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Олександр Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
87% Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Валентин Дідич Дніпропетровська область Позафракційні
87% Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
86% Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Ігор Молоток Сумська область Група "Воля народу"
86% Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Іван Вінник Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Андрій Лопушанський Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Віктор Романюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
86% Олександр Герега Хмельницька область Позафракційні
85% Тарас Пастух Тернопільська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
85% Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Віктор Чумак м. Київ Позафракційні
85% Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
85% Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Олег Кришин Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
84% Володимир Литвин Житомирська область Позафракційні
84% Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
84% Віктор Остапчук Харківська область Група "Партія "Відродження"
84% Ірина Подоляк Львівська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
84% Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Олександр Пономарьов Запорізька область Група "Воля народу"
84% Тарас Батенко Львівська область Позафракційні
84% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Василь Гуляєв Одеська область Група "Партія "Відродження"
84% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
83% Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Віктор Король обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Сергій Шахов Луганська область Група "Воля народу"
83% Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
83% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
83% Євген Рибчинський м. Київ Група "Воля народу"
83% Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Позафракційні
83% Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Віктор Развадовський Житомирська область Група "Партія "Відродження"
82% Олег Недава Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
82% Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
82% Федір Негой Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Дмитро Голубов Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Позафракційні
81% Олег Кулініч Полтавська область Група "Партія "Відродження"
81% Сергій Рудик Черкаська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Борислав Розенблат Житомирська область Позафракційні
81% Антон Кіссе Одеська область Група "Партія "Відродження"
81% Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
80% Володимир Бандуров Запорізька область Група "Воля народу"
80% Сергій Лабазюк Хмельницька область Група "Воля народу"
80% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
80% Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
80% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
80% Олександр Дубінін Дніпропетровська область Позафракційні
80% Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
80% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
79% Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
79% Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Сергій Каплін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Ярослав Москаленко Київська область Група "Воля народу"
78% Юрій Шаповалов Полтавська область Група "Партія "Відродження"
78% Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Іван Балога Закарпатська область Позафракційні
76% Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
76% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
76% Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
75% Петро Сабашук Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Антон Яценко Черкаська область Група "Партія "Відродження"
75% Костянтин Усов Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
75% Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
74% Олег Осуховський Рівненська область Позафракційні
74% Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
74% Борислав Береза м. Київ Позафракційні
74% Олександр Біловол Харківська область Група "Партія "Відродження"
74% Степан Івахів Волинська область Група "Воля народу"
74% Аркадій Корнацький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Владислав Голуб Черкаська область Позафракційні
74% Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Владислав Бухарєв Сумська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Андрій Іллєнко м. Київ Позафракційні
73% Михайло Головко Тернопільська область Позафракційні
72% Сергій Мартиняк Волинська область Група "Воля народу"
72% Андрій Шипко Дніпропетровська область Група "Партія "Відродження"
72% Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
72% Олександр Марченко Київська область Позафракційні
72% Артем Ільюк Миколаївська область Група "Партія "Відродження"
72% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
72% Сергій Тарута Донецька область Позафракційні
72% Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Віктор Бондар Хмельницька область Група "Партія "Відродження"
71% Олександр Супруненко м. Київ Група "Воля народу"
71% Віктор Балога Закарпатська область Позафракційні
70% Олег Петренко Черкаська область Позафракційні
69% Юрій Бублик Полтавська область Позафракційні
69% Володимир Зубик Черкаська область Група "Партія "Відродження"
69% Михайло Поплавський Кіровоградська область Група "Воля народу"
69% Віталій Барвіненко Одеська область Група "Партія "Відродження"
69% Сергій Міщенко Київська область Позафракційні
69% Андрій Денисенко Дніпропетровська область Позафракційні
68% Віталій Хомутиннік Харківська область Група "Партія "Відродження"
68% Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
68% Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
68% Володимир Кацуба Харківська область Група "Партія "Відродження"
68% Анатолій Гіршфельд Харківська область Група "Воля народу"
68% Володимир Парасюк Львівська область Позафракційні
67% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
67% Юрій Левченко м. Київ Позафракційні
67% Юрій Одарченко Херсонська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
67% Анатолій Денисенко Харківська область Позафракційні
67% Михайло Ланьо Закарпатська область Група "Партія "Відродження"
67% Андрій Гальченко Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
66% Геннадій Бобов Черкаська область Група "Партія "Відродження"
66% Павло Балога Закарпатська область Позафракційні
66% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
66% Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
65% Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Олександр Фельдман Харківська область Група "Воля народу"
65% Костянтин Павлов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
65% Іван Фурсін Одеська область Група "Воля народу"
65% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
65% Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Віталій Купрій Дніпропетровська область Позафракційні
65% Олесь Довгий Кіровоградська область Група "Воля народу"
65% Леонід Клімов Одеська область Група "Партія "Відродження"
65% Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Євгеній Гєллєр Донецька область Група "Партія "Відродження"
64% Сергій Сажко Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Євген Балицький Запорізька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Руслан Богдан Полтавська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
64% Дмитро Святаш Харківська область Група "Партія "Відродження"
64% Олександр Пресман Одеська область Група "Партія "Відродження"
63% Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
63% Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
63% Вячеслав Константіновський м. Київ Позафракційні
63% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
63% Максим Микитась Чернігівська область Група "Воля народу"
63% Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Володимир Мисик Харківська область Група "Партія "Відродження"
61% Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
60% Валентин Ничипоренко Черкаська область Позафракційні
60% Ігор Шкіря Донецька область Група "Партія "Відродження"
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Валерій Писаренко Харківська область Група "Партія "Відродження"
59% Едуард Матвійчук Одеська область Позафракційні
59% Сергій Ківалов Одеська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Дмитро Шенцев Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Яків Безбах Дніпропетровська область Позафракційні
57% Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Позафракційні
57% Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
57% Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
57% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Юрій Солод Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Станіслав Березкін Кіровоградська область Група "Воля народу"
56% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Дмитро Добкін Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Юлій Іоффе Луганська область Позафракційні
55% Артур Мартовицький Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
54% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Костянтин Жеваго Полтавська область Позафракційні
53% Андрій Білецький м. Київ Позафракційні
53% Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Група "Воля народу"
53% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
52% Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Вадим Кривохатько Запорізька область Позафракційні
52% Дмитро Ярош Дніпропетровська область Позафракційні
51% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Юхим Звягільський Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Денис Омельянович Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Сергій Клюєв Донецька область Позафракційні
50% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Євгеній Мураєв Харківська область Позафракційні
50% Євген Бакулін Луганська область Позафракційні
50% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Олександр Онищенко Київська область Позафракційні
50% Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
49% Сергій Матвієнков Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
47% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання