Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Позафракційні
100% Іван Спориш Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Олександр Співаковський Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Роман Мацола Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Михайло Бондар Львівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
100% Олександр Дехтярчук Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Микола Кучер Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
100% Віталій Курило Луганська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Михайло Гаврилюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Григорій Тіміш Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Андрій Шинькович Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Микола Люшняк Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Володимир Мельниченко Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Ігор Артюшенко Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Олексій Порошенко Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Віталій Сташук м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Борис Козир Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Костянтин Іщейкін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Андрій Вадатурський Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Іван Савка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Дмитро Андрієвський м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Микола Лаврик Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Юрій Вознюк Рівненська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Василь Яніцький Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
99% Юрій Соловей Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
99% Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Петро Юрчишин Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Дмитро Лубінець Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Олександр Кірш Харківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Олександр Домбровський Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Віталій Гудзенко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Ігор Лапін Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Олександр Урбанський Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Андрій Река Полтавська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
98% Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
98% Павло Різаненко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Руслан Сольвар Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Геннадій Чекіта Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
98% Сергій Мельник Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Василь Петьовка Закарпатська область Група "Воля народу"
97% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Олег Дмитренко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Анатолій Дирів Івано-Франківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
97% Сергій Валентиров Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
97% Олександр Кодола Чернігівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
97% Богдан Матківський Львівська область Позафракційні
97% Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
96% Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
96% Валерій Давиденко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Сергій Євтушок Рівненська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
96% Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
96% Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
96% Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
96% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
95% Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
95% Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
95% Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Олег Мусій Львівська область Позафракційні
95% Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Оксана Юринець Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
94% Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
94% Сергій Березенко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
94% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
94% Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
94% Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
93% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
93% Олександр Ревега Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
93% Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Позафракційні
93% Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Іван Мельничук Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ірина Констанкевич Волинська область Позафракційні
93% Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Ігор Молоток Сумська область Група "Воля народу"
92% Віктор Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
92% Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
91% Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Михайло Довбенко Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Максим Єфімов Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
91% Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Віктор Развадовський Житомирська область Група "Партія "Відродження"
91% Олександр Герега Хмельницька область Позафракційні
91% Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
91% Руслан Демчак Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
91% Дмитро Добродомов Львівська область Позафракційні
90% Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
90% Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Юрій Македон Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Володимир Литвин Житомирська область Позафракційні
90% Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Юрій Шаповалов Полтавська область Група "Партія "Відродження"
90% Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Валентин Дідич Дніпропетровська область Позафракційні
89% Микола Фролов Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
89% Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Тарас Батенко Львівська область Позафракційні
89% Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
89% Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Володимир Арешонков Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Іван Куліченко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Максим Бурбак Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Олександр Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
88% Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Володимир Ар'єв м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Богдан Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Позафракційні
88% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
88% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
88% Анатолій Євлахов Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
88% Олег Барна Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Микола Федорук Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Ярослав Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
87% Леонід Ємець м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Олександр Пономарьов Запорізька область Група "Воля народу"
87% Тарас Юрик Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Анна Романова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Максим Курячий Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Костянтин Яриніч Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Роберт Горват Закарпатська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Іван Рибак Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Борислав Розенблат Житомирська область Позафракційні
85% Олег Медуниця Сумська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
85% Ігор Гузь Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Андрій Кіт Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Олександр Дубінін Дніпропетровська область Позафракційні
85% Віктор Чумак м. Київ Позафракційні
85% Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
85% Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Тарас Пастух Тернопільська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Андрій Лопушанський Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
83% Олександр Сугоняко Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Олександр Жолобецький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Павло Дзюблик Житомирська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Сергій Шахов Луганська область Група "Воля народу"
82% Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
82% Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Олег Кулініч Полтавська область Група "Партія "Відродження"
81% Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
80% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
80% Віктор Балога Закарпатська область Позафракційні
80% Василь Гуляєв Одеська область Група "Партія "Відродження"
80% Владислав Голуб Черкаська область Позафракційні
80% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олег Осуховський Рівненська область Позафракційні
79% Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
79% Іван Балога Закарпатська область Позафракційні
79% Ірина Подоляк Львівська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Дмитро Голубов Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Віктор Романюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Сергій Рудик Черкаська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
77% Олександр Супруненко м. Київ Група "Воля народу"
77% Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
77% Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
77% Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
76% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
76% Антон Кіссе Одеська область Група "Партія "Відродження"
76% Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Олександр Лівік Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Сергій Хлань Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Федір Негой Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
76% Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
75% Євген Рибчинський м. Київ Група "Воля народу"
75% Віктор Остапчук Харківська область Група "Партія "Відродження"
75% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
75% Павло Балога Закарпатська область Позафракційні
75% Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
75% Олег Петренко Черкаська область Позафракційні
74% Олександр Третьяков м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Антон Яценко Черкаська область Група "Партія "Відродження"
74% Сергій Каплін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Позафракційні
73% Володимир Бандуров Запорізька область Група "Воля народу"
73% Юрій Бублик Полтавська область Позафракційні
73% Андрій Шипко Дніпропетровська область Група "Партія "Відродження"
73% Іван Вінник Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Сергій Тарута Донецька область Позафракційні
72% Сергій Лабазюк Хмельницька область Група "Воля народу"
72% Олександр Біловол Харківська область Група "Партія "Відродження"
72% Ярослав Москаленко Київська область Група "Воля народу"
72% Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Борислав Береза м. Київ Позафракційні
72% Олег Кришин Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
71% Андрій Іллєнко м. Київ Позафракційні
71% Олександр Марченко Київська область Позафракційні
71% Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Позафракційні
71% Андрій Денисенко Дніпропетровська область Позафракційні
71% Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
71% Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
70% Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
69% Євген Балицький Запорізька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
69% Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
69% Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
69% Віктор Король обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
69% Артем Ільюк Миколаївська область Група "Партія "Відродження"
68% Сергій Міщенко Київська область Позафракційні
68% Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
68% Олег Недава Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
68% Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
67% Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
67% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
67% Михайло Головко Тернопільська область Позафракційні
67% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
67% Михайло Ланьо Закарпатська область Група "Партія "Відродження"
66% Костянтин Павлов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
66% Сергій Сажко Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
66% Костянтин Усов Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Степан Івахів Волинська область Група "Воля народу"
66% Євгеній Гєллєр Донецька область Група "Партія "Відродження"
66% Андрій Гальченко Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
66% Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
66% Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
65% Владислав Бухарєв Сумська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
65% Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
65% Геннадій Бобов Черкаська область Група "Партія "Відродження"
65% Володимир Зубик Черкаська область Група "Партія "Відродження"
65% Віталій Барвіненко Одеська область Група "Партія "Відродження"
65% Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
65% Віктор Бондар Хмельницька область Група "Партія "Відродження"
65% Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
64% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
64% Максим Микитась Чернігівська область Група "Воля народу"
64% Володимир Кацуба Харківська область Група "Партія "Відродження"
64% Яків Безбах Дніпропетровська область Позафракційні
64% Володимир Парасюк Львівська область Позафракційні
64% Юрій Левченко м. Київ Позафракційні
64% Михайло Поплавський Кіровоградська область Група "Воля народу"
64% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
63% Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
63% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
63% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
63% Сергій Мартиняк Волинська область Група "Воля народу"
63% Валентин Ничипоренко Черкаська область Позафракційні
63% Юлій Іоффе Луганська область Позафракційні
63% Леонід Клімов Одеська область Група "Партія "Відродження"
63% Анатолій Денисенко Харківська область Позафракційні
63% Юрій Одарченко Херсонська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
62% Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Віталій Хомутиннік Харківська область Група "Партія "Відродження"
62% Олександр Фельдман Харківська область Група "Воля народу"
62% Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
61% Руслан Богдан Полтавська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
61% Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
61% Аркадій Корнацький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
61% Олександр Пресман Одеська область Група "Партія "Відродження"
61% Анатолій Гіршфельд Харківська область Група "Воля народу"
61% Володимир Мисик Харківська область Група "Партія "Відродження"
61% Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
61% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
60% Сергій Ківалов Одеська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
60% Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
60% Валерій Писаренко Харківська область Група "Партія "Відродження"
60% Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
59% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Дмитро Святаш Харківська область Група "Партія "Відродження"
59% Ігор Шкіря Донецька область Група "Партія "Відродження"
59% Іван Фурсін Одеська область Група "Воля народу"
59% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
59% Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
58% Артур Мартовицький Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
58% Андрій Білецький м. Київ Позафракційні
58% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
58% Олесь Довгий Кіровоградська область Група "Воля народу"
57% Станіслав Березкін Кіровоградська область Група "Воля народу"
57% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Петро Сабашук Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
57% Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Дмитро Шенцев Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
55% Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
55% Едуард Матвійчук Одеська область Позафракційні
55% Віталій Купрій Дніпропетровська область Позафракційні
54% Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Дмитро Добкін Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
54% Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Група "Воля народу"
53% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
53% Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
53% Вадим Кривохатько Запорізька область Позафракційні
53% Костянтин Жеваго Полтавська область Позафракційні
52% Юрій Солод Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Сергій Матвієнков Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Юхим Звягільський Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Позафракційні
51% Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Дмитро Ярош Дніпропетровська область Позафракційні
50% Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Євген Бакулін Луганська область Позафракційні
50% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Сергій Клюєв Донецька область Позафракційні
50% Вячеслав Константіновський м. Київ Позафракційні
50% Олександр Онищенко Київська область Позафракційні
50% Денис Омельянович Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
49% Євгеній Мураєв Харківська область Позафракційні
49% Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання