Як Михайло Побочіх голосував у порівнянні з тими, хто вважає, що Верховна Рада України має прийняти Виборчий кодекс України, який передбачатиме зміну виборчої системи на пропорційну з відкритими списками, з встановленням обгрунтованого прохідного бар'єру для політичних партій

Голосування Михайло Побочіх Прихильники політики Результати голосування

11.07.2019, 12:10 – Rada Поіменне голосування про проект Виборчого кодексу України (№3112-1) - у другому читанні та в цілому з урахуванням поправок

Детальніше
Не голосували Так (тверде) Прийнятий

22.05.2019, 14:06 – Rada Поіменне голосування про включення до порядку денного сесії проектів законів про внесення змін до деяких законів України у зв'язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України (№10319, №10319-1)

Детальніше

Цей законопроект передбачає зміну виборчої системи на пропорційну, коли всі депутати будуть обиратись лише за списком партії та зниження виборчого бар'єру з п'яти до трьох відсотків.

Ні Ні (тверде) Не прийнятий

Як "Переважно голосує за" працює

Голосування депутата рахуються як зважене середнє, де найважливіші голосування отримують 50 балів, менш важливі 10 балів, а ще менш важливі голосування під час яких депутат був відсутній, отримують 2 бали. Під час важливих голосувань депутат отримує повні 50 балів за голосування на підтримку політики, 0 балів за голосування проти i 25 балів за неголосування. В менш важливих голосуваннях депутат отримує 10 балів за голосування на підтримку політики, 0 балів за голосування проти і 1 (з 2) якщо відсутній.

Після цього, цифри конвертуються в прості фрази на основі діапазону значень, в який потрапляє голосування депутата.

Кількість голосувань Балів З можливих
Найважливіші голосування (50 балів)      
Голосувань «за» політику 1 50 50
Голосувань «проти» політики 0 0 0
Відсутній 1 25 50
Менш важливі голосування (10 балів)      
Голосувань «за» політику 0 0 0
Голосувань «проти» політики 0 0 0
Відсутній на менш важливих (2 бали)      
Відсутній* 0 0 0
Всього: 75 100

*Виконуючи інші обов'язки, депутат не завжди має можливість голосувати. Тому відсутність не завжди свідчить про те, що він утримується від голосування за політику. Внаслідок цього, відсутність на менш важливих голосуваннях робить різницю диспропорційно малою і мало впливає на підрахунок голосувань.

Узгоджений розрахунок = Бали депутата / Балів всього = 75 / 100 = 75%.

І потім