Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
95% Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Іван Спориш Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Михайло Бондар Львівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Володимир Мельниченко Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Олександр Дехтярчук Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Ігор Артюшенко Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Григорій Тіміш Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
94% Михайло Гаврилюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
94% Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Сергій Мельник Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Павло Різаненко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Олександр Співаковський Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Юрій Соловей Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Микола Лаврик Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Олександр Кірш Харківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Костянтин Іщейкін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
93% Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Роман Мацола Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
93% Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Андрій Вадатурський Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Андрій Шинькович Хмельницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
93% Микола Люшняк Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Петро Юрчишин Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Микола Кучер Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олександр Домбровський Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Андрій Река Полтавська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Віталій Сташук м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олексій Порошенко Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олег Мусій Львівська область Позафракційні
92% Дмитро Андрієвський м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Василь Яніцький Рівненська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олександр Кодола Чернігівська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олег Дмитренко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Богдан Матківський Львівська область Позафракційні
92% Олександр Ревега Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Борис Козир Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Володимир Арешонков Житомирська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Іван Куліченко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
92% Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Юрій Вознюк Рівненська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Анатолій Дирів Івано-Франківська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
92% Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Ігор Лапін Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Микола Фролов Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Іван Мельничук Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Дмитро Лубінець Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Юрій Македон Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
91% Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Олександр Урбанський Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
91% Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
91% Сергій Євтушок Рівненська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
91% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
90% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Михайло Довбенко Івано-Франківська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Тарас Юрик Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Оксана Юринець Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Віталій Курило Луганська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Віталій Гудзенко Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Сергій Валентиров Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Дмитро Добродомов Львівська область Позафракційні
90% Максим Бурбак Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
90% Руслан Демчак Вінницька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Ярослав Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Микола Федорук Чернівецька область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Ігор Гузь Волинська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
90% Олег Барна Тернопільська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Роберт Горват Закарпатська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
90% Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
90% Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Олег Медуниця Сумська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
89% Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Павло Дзюблик Житомирська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Валерій Давиденко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
89% Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
89% Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
89% Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Максим Курячий Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Анна Романова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
89% Руслан Сольвар Київська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
89% Богдан Дубневич Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
88% Валентин Дідич Дніпропетровська область Позафракційні
88% Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
88% Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
88% Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Іван Рибак Чернівецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Тарас Пастух Тернопільська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Олександр Сугоняко Сумська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Сергій Березенко Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Леонід Ємець м. Київ Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Олександр Жолобецький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
88% Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
88% Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
88% Костянтин Яриніч Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Анатолій Євлахов Чернігівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Ірина Констанкевич Волинська область Позафракційні
87% Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Віктор Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
87% Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Ірина Подоляк Львівська область Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
87% Олександр Шевченко Івано-Франківська область Позафракційні
87% Володимир Ар'єв м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
87% Геннадій Чекіта Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Андрій Кіт Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Сергій Хлань Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
87% Віктор Романюк Київська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
87% Максим Єфімов Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Віктор Чумак м. Київ Позафракційні
86% Іван Савка обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Позафракційні
86% Василь Петьовка Закарпатська область Група "Воля народу"
86% Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
86% Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Позафракційні
86% Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
86% Олександр Лівік Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
86% Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
86% Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
86% Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
85% Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
85% Олександр Третьяков м. Київ Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
85% Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
85% Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
84% Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Позафракційні
84% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Тарас Батенко Львівська область Позафракційні
84% Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
84% Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
84% Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
84% Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Іван Вінник Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
84% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
84% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
84% Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
84% Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
83% Андрій Лопушанський Львівська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
83% Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
83% Євген Рибчинський м. Київ Група "Воля народу"
83% Віктор Остапчук Харківська область Група "Партія "Відродження"
83% Василь Гуляєв Одеська область Група "Партія "Відродження"
83% Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
83% Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
82% Олег Кришин Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
82% Федір Негой Херсонська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
82% Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
82% Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Віктор Король обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Ігор Молоток Сумська область Група "Воля народу"
81% Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
81% Олег Недава Донецька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
81% Олександр Герега Хмельницька область Позафракційні
81% Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
80% Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
80% Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
80% Олександр Дубінін Дніпропетровська область Позафракційні
80% Олександр Пономарьов Запорізька область Група "Воля народу"
80% Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
79% Олег Кулініч Полтавська область Група "Партія "Відродження"
79% Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
79% Сергій Рудик Черкаська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
79% Антон Кіссе Одеська область Група "Партія "Відродження"
79% Володимир Бандуров Запорізька область Група "Воля народу"
79% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
78% Сергій Лабазюк Хмельницька область Група "Воля народу"
78% Борислав Розенблат Житомирська область Позафракційні
78% Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Дмитро Голубов Одеська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Володимир Литвин Житомирська область Позафракційні
78% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
78% Сергій Каплін Полтавська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
78% Олег Осуховський Рівненська область Позафракційні
77% Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
77% Сергій Шахов Луганська область Група "Воля народу"
77% Борислав Береза м. Київ Позафракційні
77% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
77% Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
76% Віктор Развадовський Житомирська область Група "Партія "Відродження"
76% Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
76% Олександр Марченко Київська область Позафракційні
76% Владислав Голуб Черкаська область Позафракційні
76% Андрій Іллєнко м. Київ Позафракційні
75% Ярослав Москаленко Київська область Група "Воля народу"
75% Олег Петренко Черкаська область Позафракційні
75% Іван Балога Закарпатська область Позафракційні
75% Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
75% Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
75% Костянтин Усов Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
74% Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
74% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
74% Юрій Шаповалов Полтавська область Група "Партія "Відродження"
74% Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
73% Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Михайло Головко Тернопільська область Позафракційні
73% Владислав Бухарєв Сумська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
73% Антон Яценко Черкаська область Група "Партія "Відродження"
73% Віктор Балога Закарпатська область Позафракційні
72% Петро Сабашук Запорізька область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Аркадій Корнацький Миколаївська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
72% Степан Івахів Волинська область Група "Воля народу"
72% Юрій Бублик Полтавська область Позафракційні
72% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
71% Олександр Біловол Харківська область Група "Партія "Відродження"
71% Юрій Левченко м. Київ Позафракційні
71% Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Артем Ільюк Миколаївська область Група "Партія "Відродження"
70% Сергій Мартиняк Волинська область Група "Воля народу"
70% Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
70% Сергій Тарута Донецька область Позафракційні
70% Андрій Денисенко Дніпропетровська область Позафракційні
70% Юрій Одарченко Херсонська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
70% Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
70% Володимир Парасюк Львівська область Позафракційні
70% Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
70% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
69% Сергій Міщенко Київська область Позафракційні
69% Олександр Супруненко м. Київ Група "Воля народу"
69% Андрій Шипко Дніпропетровська область Група "Партія "Відродження"
68% Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Позафракційні
68% Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
68% Андрій Гальченко Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
67% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
66% Костянтин Павлов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
66% Михайло Поплавський Кіровоградська область Група "Воля народу"
66% Віктор Бондар Хмельницька область Група "Партія "Відродження"
66% Анатолій Гіршфельд Харківська область Група "Воля народу"
66% Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
65% Руслан Богдан Полтавська область Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
65% Володимир Зубик Черкаська область Група "Партія "Відродження"
65% Володимир Кацуба Харківська область Група "Партія "Відродження"
65% Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
65% Олесь Довгий Кіровоградська область Група "Воля народу"
65% Віталій Купрій Дніпропетровська область Позафракційні
64% Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Павло Балога Закарпатська область Позафракційні
64% Вячеслав Константіновський м. Київ Позафракційні
64% Віталій Барвіненко Одеська область Група "Партія "Відродження"
64% Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Іван Фурсін Одеська область Група "Воля народу"
64% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Віталій Хомутиннік Харківська область Група "Партія "Відродження"
64% Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
64% Анатолій Денисенко Харківська область Позафракційні
63% Михайло Ланьо Закарпатська область Група "Партія "Відродження"
63% Сергій Сажко Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Геннадій Бобов Черкаська область Група "Партія "Відродження"
62% Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
62% Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
61% Євген Балицький Запорізька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
61% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
61% Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
61% Олександр Фельдман Харківська область Група "Воля народу"
60% Дмитро Святаш Харківська область Група "Партія "Відродження"
59% Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
59% Олександр Пресман Одеська область Група "Партія "Відродження"
59% Євгеній Гєллєр Донецька область Група "Партія "Відродження"
59% Юлій Іоффе Луганська область Позафракційні
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
59% Максим Микитась Чернігівська область Група "Воля народу"
59% Леонід Клімов Одеська область Група "Партія "Відродження"
59% Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
58% Валентин Ничипоренко Черкаська область Позафракційні
58% Яків Безбах Дніпропетровська область Позафракційні
58% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Едуард Матвійчук Одеська область Позафракційні
57% Володимир Мисик Харківська область Група "Партія "Відродження"
57% Дмитро Шенцев Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Сергій Ківалов Одеська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
57% Ігор Шкіря Донецька область Група "Партія "Відродження"
57% Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
57% Андрій Білецький м. Київ Позафракційні
56% Юрій Солод Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
56% Артур Мартовицький Дніпропетровська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
56% Валерій Писаренко Харківська область Група "Партія "Відродження"
55% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
55% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
54% Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Дмитро Добкін Харківська область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
54% Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
53% Станіслав Березкін Кіровоградська область Група "Воля народу"
53% Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
53% Вадим Кривохатько Запорізька область Позафракційні
52% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Костянтин Жеваго Полтавська область Позафракційні
52% Юхим Звягільський Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
52% Дмитро Ярош Дніпропетровська область Позафракційні
52% Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Група "Воля народу"
51% Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
51% Денис Омельянович Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Сергій Клюєв Донецька область Позафракційні
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
50% Євген Бакулін Луганська область Позафракційні
50% Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Олександр Онищенко Київська область Позафракційні
50% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Євгеній Мураєв Харківська область Позафракційні
50% Сергій Матвієнков Донецька область Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
49% Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
47% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання