Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 76 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (67% явки) 1 Так 0 Ні 1 Утрималися 10 Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (79% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 13 Так 0 Ні 7 Утрималися 13 Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Юрій Левченко м. Київ Утрималися
Сергій Міщенко Київська область Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Олександр Супруненко м. Київ Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута Донецька область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Максим Микитась Чернігівська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (85% явки) 83 Так 1 Ні 5 Утрималися 31 Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Ні
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Демчак Вінницька область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ревега Житомирська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сугоняко Сумська область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (75% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Юрій Одарченко Херсонська область Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (86% явки) 53 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Федорук Чернівецька область Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (81% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (72% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (76% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 207 Так 1 Ні 14 Утрималися 115 Не голосували