Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 87 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 4 Так 0 Ні 2 Утрималися 14 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 13 Так 1 Ні 3 Утрималися 21 Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мусій Львівська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Костянтин Жеваго Полтавська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Едуард Матвійчук Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олег Петренко Черкаська область Не голосували
Борислав Розенблат Житомирська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Михайло Головко Тернопільська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добродомов Львівська область Відсутні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (89% явки) 82 Так 0 Ні 1 Утрималися 37 Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Олександр Дехтярчук Рівненська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Володимир Куренной обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Зварич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олександр Сугоняко Сумська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Микола Фролов Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (45% явки) 1 Так 1 Ні 7 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 63 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Іван Савка обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Медуниця Сумська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (60% явки) 5 Так 0 Ні 5 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (67% явки) 0 Так 11 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гулак обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 189 Так 13 Ні 20 Утрималися 109 Не голосували