Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
97% Сергій Козир Херсонська область фракція Слуга народу
97% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Василь Вірастюк Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Віталій Войцехівський Черкаська область фракція Слуга народу
96% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
96% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
96% Роман Соха Запорізька область Позафракційні
96% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
95% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
95% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
95% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
95% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
94% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
94% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
94% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
94% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
94% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
94% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
94% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
94% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
94% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
94% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
94% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
94% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
94% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
93% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
93% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
93% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
93% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
93% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
93% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
93% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
93% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
93% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
93% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
93% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
93% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
93% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
93% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
93% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
92% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
92% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
92% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
92% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
92% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
92% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
92% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
92% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
92% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
92% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
92% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
92% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
92% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
92% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
92% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
92% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
92% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
92% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
92% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
92% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
92% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
92% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
92% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
91% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
91% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
91% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
91% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
91% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
91% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
91% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
91% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
91% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
91% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
91% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
91% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
91% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
91% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
91% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
90% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
90% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
90% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
90% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
90% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
90% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
90% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
90% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
90% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
90% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
90% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
90% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
89% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
89% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
89% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
89% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
89% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
89% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
89% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
89% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
89% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
89% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
88% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
88% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
88% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Антон Швачко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
88% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
88% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
88% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
88% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
88% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
88% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
88% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
88% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
87% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
87% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
87% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
87% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
87% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
87% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Тетяна Скрипка Сумська область фракція Слуга народу
87% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
87% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
87% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
87% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
86% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
86% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
86% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
86% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
85% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
85% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
85% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
84% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Євгеній Шевченко Запорізька область Позафракційні
84% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
84% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
84% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
84% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
84% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
84% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
83% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
83% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
83% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
82% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
81% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
79% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
78% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
77% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Андрій Аксьонов Донецька область Позафракційні
76% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Артем Дмитрук Одеська область Позафракційні
74% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
74% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
73% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Антон Яценко Черкаська область фракція Батьківщина
72% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
70% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
69% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
68% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
64% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
62% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
61% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
61% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
60% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
55% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
55% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
53% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
53% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
52% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Людмила Буймістер м. Київ Позафракційні